Міжнародний день дарування книг

14 лютого – це не лише День усіх закоханих, а й Міжнародний день дарування книг.

Започаткований він був у 2012 році американкою Еммі Бродмур. В цей день дарують книги друзям, рідним, залишають в людних місцях, а також дарують твори друку бібліотекам.

Тож з нагоди обох свят, приурочених коханню та книгам, Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна оголосила доброчинну акцію «Подаруй книгу бібліотеці!».

На запропоновану акцію відгукнулось багато вдячних користувачів бібліотеки, вони дарували книги разом з теплими словами побажань. Так, наприклад, учениця 2-В класу Олександрійського колегіуму Ніколаєнко Маргарита – завітала зі своєю мамою Світланою і подарували 8 книг, серед яких є автори В. Нестайко, Н. Забіла, українські народні казки та інші не менш цікаві книги. А Кулішов Даніл, учень 3-Г класу ОНВК № 17 завітав з матусею Оленою і подарував бібліотеці 9 книг, серед яких є зарубіжні казки, енциклопедії, книги таких авторів як: К. Матюшкіна, Р. Стівенсон, Р. Распе та ін. Колектив бібліотеки щиро вдячний Куропятнику В.К. за подаровану книгу.

Цікавим моментом цієї акції було те, що бібліотека не тільки отримала подарунки від користувачів, а й сама дарувала книги. Казкові герої: птаха Ангрі, Лісовичок-боровичок, Пікачу, морська зірка Патрік вийшли за межі бібліотеки. На вулицях міста вони зустріли багато дорослих та дітлахів, яким розповіли про день дарування книги та запрошували відвідати бібліотеку.

А наймолодшому користувачеві, Больмі Вероніці, було подаровано лісовичком-боровичком українську народну казку «Лисичка сестричка».

Дарування книжок — гарна традиція читачів, друзів і партнерів бібліотеки, завдяки якій фонд бібліотеки поповнився на 38 примірників видань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.