Місяць засурмив в ріжок – Миколай йде до діток

Бажали?…Здійснилося… Найбільше і найрадісніше свято для дітвори.

Адже одним з найулюбленіших свят є День Святого Миколая. Діти та дорослі усього світу загадують бажання і з нетерпінням чекають на їх здійснення.

А для центральної міської бібліотеки для дітей вже стало гарною традицією проводити святкові заходи для всіх маленьких мешканців нашого чудового міста, в т.ч. і для дітей, які потребують особливої уваги від нас, дорослих: це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю та діти, сім’ї які опинилися у складних життєвих обставинах.

Відбулося… Святкова шоу-програма «Місяць засурмив в ріжок – Миколай йде до діток» прийшла до малечі міста разом з улюбленими казковими героями: Гаррі Потером, Герміоною, Круелою Девіл, Доброю Феєю, Бабою Ягою та чортиком Антипком.

Коли діти завітали до бібліотеки, їх здивуванню не було меж: на них очікувала чудова історія про перемогу добра над злом, в якій було багато сміху, ігор, танців. І, звісно ж, подарунки від Святого Миколая, адже діти так люблять цей день, коли оживає диво.

По-новорічному прикрашений зал, красуня-ялинка, лісові олені, Святий Миколай та солодкі подарунки зробили це свято незабутнім. Не тільки малеча, але й дорослі відчули себе маленькими дітьми, які потрапили у справжню новорічну казку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.