1

Мій край – найкраще місце на землі

Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру.

У зв’язку з цим одним з пріоритетних напрямів патріотичного виховання дітей та молоді є бібліотечне краєзнавство.

27 жовтня 2021 року бібліотекарі закладів загальної середньої освіти міста відвідали в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12-ДНЗ» краєзнавчий захід колеги – бібліотекаря цього закладу Подвиг Світлани Вікторівни.

На краєзнавчий променад «Мій край – найкраще місце на землі» завітали також методист науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту міської ради Лозова Ольга Іванівна та бібліотекар центральної міської бібліотеки для дітей Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи.

Світлана Вікторівна, залучивши учнів НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 12-ДНЗ», продемонструвала, як за допомогою віртуальної подорожі рідним краєм можна познайомити дітей з історією створення селища Олександрійського та його розвитку.

В кінці заходу бібліотекарі долучилися до спільного майстер-класу – створили мапу України, позначаючи області нашої держави тим зерням чи насінням, яке там вирощується.

А потім бібліотечні фахівці обговорили проведений захід та поділилися думками щодо різноманітних форматів краєзнавчих заходів, які можна використовувати в роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.