М’яка аплікація «Песик»

Як чудово, коли у вихідний день батьки можуть відкласти всі проблеми і разом із своєю дитиною поринути у чарівний світ творчості.

Таку змогу надала дітям та їх батькам центральна міська бібліотека для дітей.

10 листопада бібліотекарі організували майстер-клас із виготовлення 3D-аплікації «Тер’єр Макс» з героєм відомого мультфільму «Таємне життя домашніх тварин (The Secret Life of Pets)».

На занятті учасники створили дуже гарну аплікацію – кумедного і веселого тер’єра Макса. Але важливим був не результат, а сам процес. Він був цікавим і захоплюючим. Малятам дуже сподобався матеріал з яким вони працювали, бо фоаміран м’який і приємний на дотик. З ним легко працювати, а це було особливо важливо для дітей з особливими потребами Суворовій Аліні, Суворову Ярославу та Волошиній Таїсії.

Дорослі були приємно вражені тим, що дану аплікацію можна створити без клею та ножиць, тобто повністю безпечно для малят.

Під час творчого процесу бібліотекар познайомила дітей та їх батьків з новими надходженнями, які можуть допомогти у розвитку їх творчих здібностей та надихнути на створення нових витворів власноруч. А наші майстер-класи, що проводяться в рамках реалізації проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який підтриманий Британською Радою в Україні, дозволять діткам розвивати фантазію, навчать посидючості і координації, а також порадують красивим підсумковим виробом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.