Методичний квест педагогів

Сучасна освіта вимагає від педагога бути креативним, творчим, знаходити нестандартні рішення, нові підходи в реалізації освітніх завдань.

19 листопада в нашому місті відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників, яке пройшло у формі квесту «Нова українська школа: виховний аспект». Така форма роботи дозволяє відмовитися від традиційних форм методичної роботи, сприяє поліпшенню якості комунікації, підвищенню результативності та продуктивності.

Під час квесту використовувався принцип руху по локаціях (станціях). Однією з зупинок були міські бібліотеки для дітей та юнацтва.

Так, у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна учасників методичного квесту чекала цікава екскурсія-презентація «Бібліотека для дітей на допомогу вихованню та організації дозвілля учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Олександрія». В ході якої завідувач бібліотеки Лариса Овдієнко ознайомила гостей з найцікавішими віхами історії дитячої книгозбірні та її сьогодення.

Креативним та незвичайним був майстер-клас на допомогу класному керівнику «Ляльковий театр як спосіб виявлення творчої уяви та здібностей учнів», який провела провідний бібліотекар Зінаїда Гнойова. А ще педагоги мали змогу відчути себе школярами, які щодня відвідують бібліотеку заради пізнання нового, розваг та спілкування.

Родзинкою екскурсії стало знайомство з інноваціями бібліотеки для дітей, зокрема, ознайомлення з основами 3D-моделювання за допомогою 3D-ручок. Кожен учасник заходу мав змогу спробувати свої сили в 3D-моделюванні.

Цікавою та змістовною була робота педагогів в бібліотеці-філії №8 з обслуговування юнацтва. Працівники бібліотеки поділилися досвідом з розробки відеороликів в програмі «Pinnacle 16», що стане корисним як для вчителів, так і для молоді, при підготовці до занять та заходів. А інженер, відділу електронної інформації та комп’ютеризації Дмитро Майбенко, запросив гостей взяти участь у міні-тренінгу по створенню мультимедійних роликів у програмі «PowToon». Якщо з програмою «Pinnacle 16» дехто знайомий, то програма «PowToon» була для гостей відкриттям та новою інновацією в їх роботі.

Методичний день залишив у кожного приємні враження, дав можливість відчути приплив творчої енергії та наснаги, спонукав до змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.