Мелодія весни – поезія кохання

Під такою назвою відбувся захід у формі загадкового вечора за участі учнів 9- Б класу ЗНЗ №10 присвяченого найромантичнішому святу – Дню Святого Валентина.

Дружба, кохання, любов – одвічні теми поезії, художніх творів, музики, сенс повноцінного людського життя. Поети та письменники називають такий стан душі «болісними солодощами».

Ведучі заходу нагадали всім присутнім історію виникнення цього зворушливого свята, традиції його та запропонувала помандрувати країною Любові і Кохання.

А далі учасники заходу продовжили цей загадковий вечір конкурсно-розважальною програмою.

Вони з захопленням брали участь в багатьох пізнавальних та жартівливих конкурсах. Серед яких «Зізнаюся тобі у коханні», де юнаки із зав’язаними очима повинні були зізнатися в кохані своїй дівчині, а насправді… вони зізнавалися зеленій красуні, що викликало неабиякий сміх присутніх у залі.

Давайте будемо відвертими і признаємося хоча б собі, що освідчення в коханні від своєї половинки, багато з нас не проти були б отримати у віршах. Так, краса поетичного слова не може залишити нікого байдужим, зачепить ніжні струни душі кожної дівчини, як це відбулося і з нашими красунями. Юнаки, своїм декламуванням віршів про кохання отримали шквал аплодисментів у грі «Лірика кохання».

Неабияку цікавість та шквал емоцій викликали гра «Закохані пари» та гра «Ваші дії», особливою родзинкою на закінчення свята стала гра «Зрозумій без слів». Вас коли-небудь запрошували на побачення без слів? Ні? А от наших дівчат ще й як запрошували. Хлопцям довелося пустити у хід міміку і жести, а дівчатам здогадатися куди їх запрошують: на полювання, на лижну прогулянку чи може на балет?

Кохання торжествує на світі. Воно поза віком і часом. Воно возвеличує людину. Серед нас напевно, не знайдеться людини, яка скаже: «Я не хочу кохати». Кохати хочуть усі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.