1

Мегамозок 2018

Існує думка, що сучасну молодь нічого не цікавить, окрім комп’ютерних ігор та соціальних мереж, та працівники бібліотеки для юнацтва вирішили зруйнувати цей стереотип.

Тож, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек запросили олександрійську молодь (НВК №9, Олександрійський коледж культури і мистецтв, СПТУ №17) взяти участь у захоплюючому bookinshtain-ралі «Мегамозок 2018».

Зрозуміло, що в такий особливий день, бібліотекарі не могли залишити без уваги книги, бібліотеки та літературу, тож один з раундів bookinshtain-ралі був присвячений саме їм – «Booklib-штурм». Також, гравцям довелось поринути у світ ІТ-технологій в раунді «Smart pace» та добряче “поламати” голову над питаннями з раунду «Очевидне-неймовірне».

Учасникам влаштували справжній мозковий штурм, а вболівальникам добряче полоскотали нервові клітини. Командам довелося згадати все те, що вони знали і вивчали та добряче напружити мізки, адже багато запитань були з каверзами і пастками.

А для того, щоб наша молодь була в курсі всіх останніх літературних новинок, бібліотекарі підготували бібліомікс «Будь у тренді – читай українське».

Всі учасники bookinshtain-ралі довели, що вони справжні “мегамозки” – розумні, ерудовані, кмітливі, начитані та допитливі. Переможці були нагороджені медалями «Мегамозок 2018».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.