Медична реформа. Що нас чекає?

Медична реформа в Україні стартувала. Як і будь-які нововведення, вона викликала неоднозначну реакцію в суспільстві.

На сьогоднішній день запитань у споживачів медичних послуг набагато більше ніж відповідей.

Щоб з’ясувати, що конкретно чекає на жителів мікрорайону у реформованій медичній галузі 28 березня в читальній залі бібліотеки-філії №10 відбувся інформаційний брифінг за участю спеціалістів амбулаторії № 4 КЗЦПМСД мікрорайону Перемога.

Лікар загальної сімейної терапії Пугач Олександр Валерійович та сестра медична Шульга Наталія Олександрівна підкреслили, що реформа включає декілька етапів і наразі розпочато реформування первинної ланки медичної допомоги, а це означає, що з квітня місяця ми маємо право обрати собі сімейного лікаря і заключити з ним декларацію про надання послуг.

У присутніх відразу ж виникло чимало запитань: до кого саме з сімейних лікарів нашого мікрорайону можна буде звернутися для укладення декларації, яким буде режим роботи сімейних лікарів, яку кількість пацієнтів може набрати один лікар, чи можна буде змінити лікаря при потребі та ін. Відчувалося, що учасники зустрічі стурбовані змінами і їм нелегко переналаштуватися на нове. А оскільки на захід зібралися люди переважно поважного віку, то їх цікавила робота екстреної медичної допомоги, їх послуги, виконання програми «Доступні ліки».

Гості зустрічі постаралася якомога змістовніше відповісти на всі запитання присутніх, запевнивши, що без надання медичної допомоги в нашому районі ніхто не залишиться. На закінчення зустрічі вони побажали всім оптимізму та віри в те, що реформи в нашій державі забезпечать всім українцям зміни на краще і достойне життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.