Медіа-година «Інтернет збирає друзів»

Інтернет сьогодні – це безмежний простір, де відкриваються двері у світ спілкування без меж, розваг, творчості та самореалізації. Але, щоб цей дивовижний винахід зробив ваше життя кращим і цікавішим – слід використовувати його з розумом і не замінювати їм справжнє життя.

Тож, 5 серпня в центральній міській бібліотеці для користувачів Інтернет-центру було проведено медіа-годину «Інтернет збирає друзів», яка мала на меті розширити знання відвідувачів про виникнення Всесвітньої мережі Інтернет; закликати їх до безпечного користування Інтернет-ресурсами; познайомити з книгами та журналами з питань інформатики та інформаційних технологій; розповісти про бібліотечні ресурси в мережі Інтернет.

Під час заходу присутні поринули у вир комп’ютерного світу, позитивних емоцій та гарного настрою. Користувачі з великою зацікавленістю слухали розповідь бібліотекаря відділу Інтернет-центру про історію виникнення Всесвітньої мережі; переглядали відеоролики «Безпека в Інтернеті просто!»; обговорили усі аспекти використання Інтернет, його плюси та мінуси та з великим задоволенням розгадували ребуси з інформатики.

А на останок, всі присутні мали можливість на практиці показати гарні навики і знання роботи з комп’ютером та обізнаність в користуванні мережею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.