МАЙСТЕР-КЛАС «БРОШКА З ФЕТРУ»
Брошки сьогодні дуже популярні і особливо цінуються саморобні прикраси, адже вони оригінальні та унікальні.
Гарною нагодою для усіх бажаючих навчитись створювати такі вироби став майстер-клас з виготовлення фетрової брошки, який відбувся 5 серпня в Центральній міській бібліотеці.
У дружній атмосфері студії дизайну та краси «Креатив» зібралися активні та небайдужі до творчості жіночки та дівчатка. Під час заняття бібліотекар спілкувалася з присутніми та поетапно навчала створювати квітку з фетру і у відповідь присутні з великим задоволенням та натхненням чаклували над прикрасою. Згодом, майстрині були вражені своїми елегантними квітками-брошками і одразу поквапилися прикрасити свій одяг вишуканим декором.
Учасники майстер-класу дякували бібліомайстрині за отримані практичні навички та дарували щирі посмішки фотографуючись на згадку.
Беріть приклад з нас: присвятіть пару годин рукоділлю, і ваша колекція аксесуарів поповниться елегантною брошкою!