1

Мандруємо до Китаю

Китай разом з Індією та Єгиптом є однією з найдавніших держав.

Розташувавшись у Східній Азії країна зробила величезний внесок у розвиток світового мистецтва, науки та культури.

2019 рік оголошено роком Китаю в Україні.

Україна і Китай відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин і виходять на новий, стратегічний рівень взаємодії, який передбачає реалізацію спільних проектів.

З нагоди цієї події в Центральній міській бібліотеці для дітей було проведено захід для учнів 6-го класу ОНВК №17. Коли у дітей запитали, що вони знають про Китай, то отримали відповідь: папір, Велика Китайська стіна, порцеляна.

Саме тому, на уявленому бібліотечному авіалайнері школярі здійснили подорож до незвичайної країни – Китай. Маленькі мандрівники дізналися з ким межує ця країна, де вона знаходиться, та багато корисної і цікавої інформації.

Також користувачі переглянули презентацію про Китай, фільми: «Найвидатніші винаходи Китаю» та «Цікаві факти про Китай». А ще шестикласники відповідали на питання вікторини, розгадували ребуси та кросворд «Як я знаю Китай», де показали свої знання про цю країну.

В кінці зустрічі діти взяли участь у конкурсі «Торбинка» – в якому кожен учасник мав зобразити пантомімою географічне явище, яке йому випало, а однокласники мали вгадати що це. Діти з великим задоволенням відгадували загадані завдання.

Наприкінці заходу усі його учасники дійшли висновку, що вони дізналися багато нового та цікавого про Китай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.