Мандрівка до палацу Снігової королеви

25 березня 2019 року до центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна завітали учні початкових класів олександрійського колегіуму.

Бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів запросили школяриків на літературну мандрівку «До палацу Снігової королеви», яка була приурочена дню народження легендарного данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Під час захоплюючої подорожі діти мали можливість потрапити у чудовий світ казки, де і зустріли героя казок Г.К.Андерсена Олє Лукойє.

Прямуючи до крижаного палацу, юні читачі дізналися про цікаві факти з біографії улюбленого письменника та як з’явилася на світ казка про Снігову королеву.

Далі з’явилась і сама її величність Снігова королева намагаючись заплутати та заморозити дітей. Щоб перемогло добро дітям потрібно було пройти безліч перешкод до палацу Снігової королеви, а саме: «Зимові тунелі», «Сніжки», розгадування загадок, «Зачарований м’ячик» та ін.

А переглядаючи мультфільм «Снігова королева», учасники заходу мали змогу ще раз згадати казку, поспівчувати, чи підтримати когось із персонажів.

Долаючи перешкоди на своєму шляху, в кінці мандрівки діти склали слово «ВІЧНІСТЬ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.