Майстер-клас по виготовленню прикрас для волосся у стилі канзаші

6 листопада,в рамках тижня естетичного виховання учнів в ЗНЗ №7 I-II ст., пройшов навчальний майстер-клас по виготовленню прикрас для волосся у стилі канзаші, організований бібліотекою-філією №3.

Діти поділилися на 2 групи: учні молодшого шкільного віку (3-4 кл.) та середнього (5,6,7 кл.).

Провела навчання молода, креативна й талановита майстриня – Макаренко Єлизавета Володимирівна. Вона коротко ознайомила присутніх з історією виникнення цього прекрасного декоративно-прикладного виду мистецтва, коли і де він зародився, чому став таким популярним в наш час. Майстриня принесла до школи свої чудові готові вироби, які були представлені на виставці. Тут були і обручі для волосся, і резиночки, і бантики, дуже гарно оздоблені квітами: маками, трояндами й навіть кульбабками.

Майстер-клас пройшов невимушено, цікаво й захопливо. Діти уважно слухали покрокові рекомендації Єлизавети Володимирівни й власноруч виготовляли гарні заколочки та резинки для волосся зі стрічок у стилі канзаші. Цікаво, що навчитись цьому, на перший погляд, жіночому виду мистецтва, виявили бажання також і хлопчики. До речі, у них непогано виходило! Свої власноруч виготовлені вироби вони подарують мамам та сестричкам.

Робити такі гарні прикраси під керівництвом майстрині, як виявилось, те так уже й складно. Педагогічний колектив школи та діти залишились дуже задоволеними, дякували Макаренко Є.В. та запрошували її завітати з навчальним майстер-класом ще не один раз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.