Майстер-клас «АРОМАТНЕ СЕРЦЕ З КАВОВИХ ЗЕРЕН»

Кава – найпопулярніший в світі напій. Але не багато хто знає, що кавові зерна використовують не тільки за прямим призначенням, а й виготовляють з них оригінальні вироби.

Так, усі хто завітав 17 лютого до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС на майстер-клас «Ароматне серце з кавових зерен» мали змогу переконатися, що поєднати приємне з корисним – можна! І у дружньому колі, під керівництвом бібліотекарки, учасники заходу спробували виготовити серце-магніт з ароматних зерен.

Тож, з великим задоволенням, творчим натхненням та старанням присутні чаклували над оригінальним декором, використовуючи підручні матеріали, такі як: картон, джутову нитку, кавові зерна, штучні квіти, намистини, тощо.

У підсумку, кожен учасник отримав неймовірну насолоду від спілкування, творчості, нових знань та отриманого ароматного шедевру – декору на холодильник у вигляді серця.

Ми переконані, такий виріб буде дуже довго радувати наших умільців, адже кавові зерна не псуються і не деформуються, а будинок наповнюють тонким і приємним ароматом кави.

Тому, беріть приклад з нас! Долучайтесь до корисних майстер-класів і обов’язково попередньо запишіться за телефоном +380991265026.

З собою обов’язково мати гарний настрій та маску.

Нагадуємо: Студія дизайну та краси «Креатив» – проєкт Олександрійської міської ЦБС, який реалізується в рамках програми «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги» за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.