Листівка-валентика своїми руками

Стартував останній місяць зими, а отже – наближається Валентинів день.

Це досить молоде свято для нашої країни, але він є якимось особливим, оскільки таїть в собі романтику, любов і ніжні визнання.

Найпоширенішим подарунком на 14 лютого є валентинки.

Звичайно ж, можна піти і придбати готову валентинку, але краще зробити її своїми руками. Так вирішили маленькі користувачі, які 3 лютого завітали на недільний балаганчик до центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна.

Напередодні дня Святого Валентина в читальній залі відбувся майстер-клас «Листівка-валентика своїми руками». Під час заняття діти дізналися історію походження свята, переглянули слайд-шоу, прослухали цікаві мелодії та перейшли до виготовлення листівок-валентинок з паперу.

Практична робота проходила у цікавій музичній атмосфері. Кожен учасник старався працювати акуратно, творчо, уважно, спритно та з творчим дитячим захопленням.

Майстер-клас допоміг дітям пофантазувати та створити власний витвір мистецтва.

Загалом створення сердечок – це захоплююче заняття, яке принесло задоволення і хороший настрій всім учасникам майстер-класу. А тим, хто не зміг прийти на майстер-клас, радимо уважно стежити за нашими інформаціями та анонсами в соціальних мережах, адже це не остання творча подія у нашій бібліотеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.