Ловись книжечка велика і маленька

Літо в розпалі, а в центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна прохолодно. То чому б не сховатися тут від спеки, тим паче, що бібліотекарі організували літературний басейн.

З дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує. Вона відкриває нам небачені обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя. Книга допомагає у навчанні і вихованні, збагачує знаннями, зміцнить волю, пробуджує мрію. Книга — мудрий друг, який, не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. А які вже дитячі книжечки різноманітні за кольором, за смаком, великі й маленькі….

Ви коли-небудь бачили басейни наповнені книгами? А можете уявити, що замість звичної риби виловлюватимете вудками книжки з завданнями?

Саме цим зайнялися на сьогоднішньому літературному басейні «Ловись, книжечка велика і маленька».

Завдання гостей полягало у тому, щоб виловити з імпровізованого басейну книгу і перевтілитися на одного з її героїв. Такі вправи не лише розважають гравця, а й розвивають його уяву, акторські здібності та пізнання у сфері літератури. На вудку наймолодшого рибака Лебедєва Семена вловилася українська народна казка «Рукавичка», в якій діти з задоволенням взяли участь. Також грали в літературні ігри: «З якої казки?», «Телеграми», «СМСочка» та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.