Людина починається з добра

«Людина красива не словами, а своїми ділами», – говорив Василь Сухомлинський.

18 січня до бібліотеки-філії №7 завітали дошкільники старшої групи ДНЗ №21 на виховну годину «Людина починається з добра» присвячену 100-річчю цього видатного українського вченого та письменника, філософа та неперевершеного педагога.

Бібліотекар ознайомила малечу з біографією видатного письменника. Розповіла, що він дуже любив дітей. Навчав їх, а ще писав для них багато-багато оповідань, казок: про ласкаве сонечко і м’яку зелену травичку, про працелюбних мурашок і веселого метелика, про зайчика-хвалька та голосистого півника, про ласкаві мамині руки й добру бабусю. Він писав про доброту, бо сам був доброю людиною та дуже хотів, щоби діти виросли добрими і чуйними, працьовитими, щоб любили тата і маму, рідну домівку, нашу Батьківщину з широкими луками, зеленими садами, безмежними ланами.

Також, діти ознайомилися з виставкою-портретом «Педагог з великої літери» та зі збірками «Бути людиною», «Казки школи під голубим небом».

Бібліотекар разом з дітками читали казки, аналізували вчинки героїв, висловлювали своє ставлення до добра і зла.

Малечі дуже сподобалися казки Василя Сухомлинського, вони задавали багато запитань та просили знову і знову читати їм казки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.