Людина − не товар! Борімось разом!

18 жовтня відзначають Європейський День боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини.

Саме в цей день багато країн проводять безліч різноманітних заходів та акцій спрямованих на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми.

Бібліотека для юнацтва не стала осторонь цієї проблеми, і саме в цей день провела тренінг-мотиватор «Людина − не товар! Борімось разом!» для студентів Олександрійського Державного політехнічного коледжу.

Тренінг спонукав молодь розібратись в глобальній проблемі торгівлі людьми. Всі разом визначали шляхи, через які потрапляють у небезпечні пастки, наслідки рабства для родин та соціуму в цілому; шукали вихід зі складних обставин постраждалих. Найактивніше обговорення виникло під час визначення жахливої схеми «Ланцюг злочинних дій торгівців людьми». На прикладах реальних життєвих історій студенти визначали види злочинних дій: експлуатація, ошукання та торгівля людьми.

Завершився тренінг-мотиватор переглядом соціального відеоролика з даної теми та долученням молоді до всесвітньої акції «Ми проти торгівлі людьми».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.