Літо з книгою – в розпалі!

Липень – екватор літніх канікул. І щоб весело провести час, зовсім не обов’язково їхати за «сім морів». Можна просто відвідати Центральну міську бібліотеку для дітей, де у розпалі літні читання.  

Для юних книголюбів вже декілька років поспіль працює програма літніх читань «ЛІТО на 12 балів», до якої входять не тільки знайомства з новими книгами, а й цілий каскад феєричних розваг.

У літературну середу бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів провели дегустацію книг «Влучно стріляй – книгу цікаву читай». Дітлахи із задоволенням розповідали про свої улюблені книги, цікавилися новинками в дитячій бібліотеці. А ще – відгадували різні загадки, брали участь у вікторинах «Казковий ерудит», «Так, чи ні?», розгадували кросворди.

Далі естафету розваг прийняла Кімната казок. Дітей запросили на голосні читання «Маленькі читайлики» та веселу блуканину «Літні пригоди з цікавою книжкою», яка може трапитися тільки в бібліотеці. Маленькі книголюби мандрували, пізнавали світ разом з книгами, із задоволенням взяли участь у літературних іграх, конкурсах, розгадували ребуси, долали перешкоди та естафети «Сонячний промінчик», «Лікар Айболить», «Хвостата плутанина», «Ворожіння на ромашці». Крім цього, розповідали про свої улюблені книги. Багато вузликів присутнім вдалося розв’язати і розплутати дивовижні історії казкових героїв. Звучали дитячі пісні і весела музика, перетворюючи бібліотечний захід на веселе свято.

В Інтернет-центрі діти зазирнули у надзвичайно дивовижний світ тварин. Бібліотекарі запропонували малечі zooцікавинки з елементами гри «Про пухнатих і колючих».

Розпочався захід з бесіди-діалогу про лісових і домашніх мешканців та огляду літератури «Дивовижні таємниці поруч», під час яких діти мали можливість задуматися над різними питаннями та дізнатись багато нового і цікавого про тварин. Наприклад, усі почули про те, як зайці-стрибуни виживають у лісі, заплутуючи свої сліди, як полюють лисиці, для чого тваринкам хвости та багато інших цікавих відомостей.

А далі були вікторини, загадки, ребуси, слайд-шоу «В світі тварин» та ігри «Чи правда, що?», «Хто це? Відгадай!». Все це підняло дітям настрій та нагадало їм, як же вони люблять багатьох «братів наших менших»!

Діти ще більше зрозуміли, як важливо розумно, бережливо ставитися до природи, дбайливо відноситися до тварин, проявляти до них чуйність, доброту, милосердя.

Багато різноманітних літніх заходів для дітей по організації змістовного дозвілля вже проведено бібліотекарями. Однак багато ще попереду.Бібліотечне літо продовжується, приєднуйтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.