1

Літературне «сафарі»

Чи відвідували ви коли-небудь літературне «сафарі»? Ні? А відвідувачі ЦМБД ім. Ю.Гагаріна мали таку нагоду сьогодні, 22 серпня. Юні користувачі бібліотеки здійснили літературне «сафарі» «Неймовірні пригоди мисливців книжковими сторінками», мандруючи сторінками цікавих дитячих творів з метою «полювання» за читацькими «трофеями»: тваринами — персонажами книг.

Спочатку діти віртуально подорожували до Африки, де дізналися про тваринний та рослинний світ цього континенту. А ще – познайомилися з творчістю Джеральда Да́ррелла — британського вченого-зоолога, засновника Джерсійського тресту збереження диких тварин, письменника-анімаліста.

Письменник написав більше 30 книг (майже усі вони перекладалися на десятки мов світу). Кожна книга Дж. Даррелла – це різноманітні подорожі, розповіді про невідомих тварин, усе з гумором, і всі книги без краплини вигадки.

Для дітей пройшла весела ігрова програма – конкурси, ігри, розваги, естафети: «Намалюй тварину із закритими очима», «Хто я?», «Пізнаваймо світ», «Зоо-вікторина», «Лотерея» тощо. Також для дітей була представлена шифрограма, оформлена у вигляді соняшника, і кожен, хто її розгадував, отримував приз.

В кінці заходу бібліотекар познайомила дітей з книгами Джеральда Даррелла та інших письменників, які писали про тварин, та запросила їх до бібліотеки, щоб кожен зміг дізнатися багато цікавого та пізнавального з життя природи, що нас оточує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.