Література без кордонів

10 листопада в бібліотеці-філії №3 всі бажаючі мали можливість завітати на День інформації «Література без кордонів», метою якого було сприяти заохоченню до читання жителів мікрорайону «Байдаківський», кращому ознайомленню з новими надходженнями до бібліотеки, залученню до книгозбірні нових читачів.

Програма цього дня включала в себе інформаційну бесіду «Вічне диво, ім’я якому – книга!», огляд книжково-журнальної виставки «Нові часи – нова література», цікавий інформаційний калейдоскоп «Незвичайні книги», бібліотечно-бібліографічний урок для учнів 1 класу «Вперше до бібліотеки. Що повинен знати читач», і, звичайно ж, екскурсії до бібліотеки.

Учасники Дня інформації були зацікавлені різноманіттям заходів, деякі з них виявили бажання взяти почитати нову літературу, яка була представлена на виставці. З інформаційного калейдоскопу «Незвичайні книги» дізнались багато цікавого й нового про незвичні формати книг – фліпбук, фанбук, скрапбук, смешбук, переглянули презентацію про самі дивовижні книги наших часів: книги зі зникаючими сторінками, об’ємні від Бенжаміна Лакомба, з кулінарними рецептами, які запікаються в духовці, з підсвічуванням для читання вночі та інші.

Подібного плану дні інформації варто проводити частіше, адже не дарма говорять: «Вік живи, вік учись!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.