Лікар Айболить

Коли ми говоримо про лікарів, завжди на згадку приходить казковий персонаж – добрий лікар Айболить.

29 січня 2021 року, продовжуючи «виходити з локдауну», в бібліотеці для дітей була показана лялькова вистава «Лікар Айболить». Вистава розповідала маленьким відвідувачам про неймовірні пригоди знаменитого лікаря усіх звірів – улюбленого героя дітвори.

На прийом до лікаря Айболита приходили Зайчик, Лисичка, Ведмідь, Вовк та Котик. Кожен з героїв мав свою проблему, але лікар всім хворим звірятам зміг допомогти і врешті-решт всі залишилися задоволені та здорові.

Головне – діти мали змогу з іншого боку подивитися на хворобу та побачити, як з нею можна впоратися. Щоб не боліли зубки – менше їсти солодкого та чистити зубки; щоб не було подряпин – поводити себе чемно один з одним; щоб не болів животик – їсти корисну їжу. Сподіваємося, що ці поради діти запам`ятають і будуть їх дотримуватись.

У підготовці, проведенні вистави та створенні відеоролика допомогали студенти Олександрійського коледжу культури і мистецтва Носенко Катерина, Сапожник Марина та маленькі активісти бібліотеки.

Лялькова вистава «Лікар Айболить» проведена в рамках проєкту «Бібліоняня online», що реалізується за підтримки Британської Ради в рамках проєкту «Активні громадяни».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.