Ласкаво просимо в казковий світ!

Чи пам’ятаєте Ви, коли перший раз потрапили до бібліотеки?

А учні 1-В класу Олександрійського колегіуму запам’ятають цей день.

Сьогодні вперше на гостину до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна завітали першокласники – майбутні користувачі. Тому бібліотекарі постаралися, щоб ця зустріч була цікавою, веселою та змістовною. Розповідь про бібліотечне життя розпочалася зі знайомства з королевою Книгою, яка мешкає в приміщенні бібліотеки і активно закликає відвідати і почати гарну книгу.

Потім школярі познайомилися з відділами бібліотеки, з виставками та інсталяціями. В читальному залі першокласники дізналися про довідкову літературу, періодичні видання, які кожного ранку приносить Ослик-листоноша. Бібліотекар запропонувала познайомитися і розказати, чи є у кожного з присутніх улюблена книга і відповісти на питання, чи читають хлопці та дівчати книги разом з дорослими.

Багато несподіванок чекало малюків на відділі естетичного виховання. Тут можна було розслабитись та на мить забути про всі проблеми, пірнути в світ прекрасного, познайомитись з мешканцями міні-зоопарку, пограти на ігровій приставці Х-BOX Kinekt.

А далі школярі потрапили в казку: у кімнаті казок для малюків, крім книг, є ще м’які пуфи, столики, стільчики і навіть килим, де можна посидіти, почитати, погортати книгу і навіть пограти. Є веселі книжки-іграшки, м’які звірятка, настільні ігри та макети різних предметів з відомих казок.

В цей день на дітей чекало театралізоване дійство, де герої казок: Віні Пух, П’ятачок, Корівка допомогли розчаклувати книгу Казок, яку зла Фея зачарувала і казки з неї зникли. Герої разом з дітьми грали в веселі ігри, розваги, змагалися під час конкурсів. Дуже важливо створювати позитивний емоційний настрій по відношенню до читання і книжок.

І нехай, це було тільки перше знайомство з бібліотекою, та свято пройшло в теплій, дружній атмосфері.

Закінчилась екскурсія побажанням бібліотекарів: «Завітайте до нас ще, любі дітки! Бібліотека чекає з радістю вас на «посвяту в читачі» восени. До нових зустрічей!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.