Круїз без віз

Всі ми з вами без винятку любимо подорожувати, відкривати нові горизонти, знайомитись з незнайомими країнами, містами, із пам’ятками архітектури, легендами, що їх супроводжують.

Хіба не хотілося б Вам відвідати європейські країни які багаті на свої звичаї і так різняться характерами? Ні??? А от працівників бібліотеки-філії№10 настільки зацікавили подорожі, що вони спільно з учнями 7-Б класу ЗНЗ№10 втілили в життя свою мрію та відправились у віртуальне євротурне «Круїз без віз».

Там, на присутніх чекали історія та сучасне життя п’яти країн Європи. Розпочалось наше турне Італією – країною казкових фонтанів та чарівних карнавалів. Учні мали змогу насолодитись 3D прогулянкою біля величного фонтану Треві та дізналися звідки бере початок традиції кидання монетки до фонтану. Також, надзвичайно цікавою була «прогулянка» до Ейфелевої Вежі, а ще учні залюбки переглянули відео «Лабіринт Орта» в Іспанії та дізнались, якими саме легендами оповите місто Таллінн, хто приготував перший марципан та чому Будинок ченця має дурну славу.

Турне промайнуло непомітно, учні залюбки ділились власними враженнями від почутого та побаченого і отримали заряд бадьорості.

Сподіваємось, що віртуальне євротурне дасть поштовх дітям в майбутньом відвідати улюблені країни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.