Крокує книжка до малят.

Люблю я танцювати і співати, Та хочу я й багато знати. Тому книжки читаю, Усе корисне з них черпаю.

Сьогодні весь світ стоїть перед проблемою збереження інтересу до книги. Книга повинна якомога раніше увійти в світ дитини, збагачувати його, робити його цікавим, повним незвичайних відкриттів. Все подальше знайомство з величезною літературною спадщиною буде спиратися на той фундамент, який закладається в дошкільному віці.

Вже не один рік, в рамках Тижня дитячої книги, працівники бібліотеки – філії №10 проводять різноманітні навчально-розважальні заходи для своїх найменших користувачів, вихованців ДНЗ №28. Сьогодні до дітлахів середньо-старшої групи завітали на гостину бібліотекарі з літературно-ігровим міксом «Крокує книга до малят» разом зі своїм другом Карлсоном.

Дітлахи відправилися в дуже далеку й цікаву країну Весела, де на них чекали різноманітні ігри, конкурси та завдання. Знайомство з новою дитячою книгою, підготовлене неперевершеним на витівки Карлсоном, було приємним сюрпризом для малечі. Дітлахи, в свою чергу, підготували приємний сюрприз для Карлсона, вони принесли з дому свої найбільш улюблені книги та познайомили його та своїх товаришів з ними.

Бібліотекарям завжди хочеться дивувати своїх маленьких читачів, знову і знову привертати їх увагу до книги та бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.