Кожна дитина і кожна сім’я дарує дитині любов і ім’я

30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні.

Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей.

Тож, традиційно, за підтримки міської влади та в рамках проекту «ДоброДій» відбувся захід − бібліо-party «Кожна дитина і кожна сім’я дарує дитині любов і ім’я».

На сімейне свято до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна завітали діти з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. В Олександрії наразі налічується 13 таких родин, у яких виховуються 42 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Нові сім’ї повертають радість життя і віру у щасливе майбутнє дітям, які втратили можливість бути разом з рідними батьками.

Працівники книгозбірні підготували малечі цікаву розважально-ігрову програму. За основу було взято відому казку Шарля Перро «Кіт у чоботях». Та бібліотекарі інтерпретували її – замість рудого кота була чорна кішка Зося. Діти із захопленням спостерігали за яскравими персонажами театралізованого дійства, активно брали участь у веселих іграх, розвагах, вікторинах, конкурсах, співали і танцювали, а також переглянули мультфільм «Жив-був чорний кіт».

На завершення свята працівники Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вручили кожній родині корисні подарунки – настільні ігри, які допоможуть зробити сімейне дозвілля цікавим і змістовним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.