Козацькій славі жити у віках

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці і водночас у цей день відзначають День українського козацтва, а з 2015 року за Указом Президента відзначають День захисника України.

Цей день – данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності. Саме виникнення козацтва допомогло консолідувати українців в боротьбі проти численних ворогів, які неодноразово намагалися завоювати українські землі.

Працівники бібліотеки-філії № 9 влаштували для учнів 3-А кл. ЗНЗ№19 “Лісова казка” гру-мандрівку «Козацькій славі жити у віках». Діти дізналися про запорізьких козаків, їх традиції, побут та звичаї й переглянули презентацію «Покрова Пресвятої Богородиці – покровителька і заступниця козацтва».

Також, учні активно брали участь у різних конкурсах: «Майстерня художників», «Козацька спритність», «Конкурс Отаманів», «Стрибки», «Козацька кмітливість» та вікторині для вболівальників «Запорізька Січ» – показавши всю свою спритність, кмітливість, азарт.

У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддав своє життя. Хай кожен з вас своїми добрими вчинками та справами доведе, що козацькому роду – нема переводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.