Козацькі забави

Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових книжок і художніх творів, знято фільмів. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави — гімні України.

Справжнє свято до Дня захисника України та до Дня козацтва, а також до Покрови Пресвятої Богородиці – «Козацькі забави» – влаштували в селищі Пантаївка. За організацію свята взялися працівники селищного будинку культури та бібліотекар філії № 4 Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи.

Тепле осіннє сонечко зігрівало всіх присутніх та додавало гарного настрою. А веселі ігри та забави на площі біля будинку культури викликали масу позитивних емоцій. Учні загальноосвітнього навчального закладу №16 створили дві команди – «Червона калина» та «Козацька булава», – які не лише перевіряли козацьку міць, вправність та вдачу, а й дали можливість усім присутнім досхочу повеселитися.

Адже всім відомо, що козак – дотепна, весела людина. Тому навіть найважчі козацькі тренування завжди перетворюються на веселу забаву. Саме з гумором та жартами команди змагалися між собою у різноманітних конкурсах,співали українські народні пісні про козаків.

Мешканці Пантаївки мали чудову нагоду поласувати кулішем та варениками.

Такі свята, як День українського козацтва, сприяють відродженню віри, духовності, наших традицій, звичаїв, моралі – тих чинниів, яких найбільше потребує зараз наше суспільство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.