Корабель молодих лідерів

В кожній людині закладені з дитинства лідерські якості. Хоча, не всі про це знають, та все одно, не свідомо, ними користуються при певних обставинах.

Лідерство проявляється, зазвичай, у прагненні віддавати вказівки, керувати, в умінні добре стратегічно командувати. Дуже добре, якщо розвивати лідерські якості ще зі школи.

Саме тому, працівники бібліотеки для юнацтва, в рамках Школи лідерів (проекту «ДоброДій»), вирішили провести ділову гру «Корабель молодих лідерів» для учнів Ліцею інформаційних технологій, аби посприяти пробудженню цих якостей.

Протягом ділової гри, учасникам двох команд, доводилось в ігровій формі виконувати різні серйозні завдання, які потребували логічного мислення, креативності, уважності, ділової хватки та, звичайно, лідерських якостей. Хлопці й дівчата дуже швидко та активно виконували завдання, вправно працювали в команді та прислуховувалися до думки кожного учасника.

Спостерігаючи за виконанням різних завдань бібліотекарі, протягом всієї гри, прикріплювали на груди учням позначки різних кольорів, а наприкінці пояснили, що ті учасники, у яких жовті позначки – це лідери в групах. Зелені – учасники організатори, блакитні – натхненники. Ті учасники, у яких були рожеві позначки – це виконавці, без них лідери нічого не зможуть зробити.

А завершили активну ділову гру експрес-тестом, який дозволив визначити актуальний рівень виявлення лідерства у кожного учасника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.