Конституція – паспорт держави!

В останню неділю червня, святкується одне з найдинамічніших свят – День молоді!

У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави: синьо-жовтому прапору та золотому тризубому Гербу, що пройшли довгий героїчний шлях.

Що це за свято – День Конституції України, звідки воно прийшло, яке значення воно має для громадян нашої держави і чому воно таке важливе? Про це все дізнавалися маленькі читачі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагарніа, які в переддень Дня Конституції завітали на історичний хроноскоп «Конституція – паспорт держави!».

Бібліотекар Маценко С. розповіла дітям, про те як народжуються закони, що Конституція надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною. А ще читачів книгозбірні очікували завдання з географії нашої країни, історії України, традицій. Відвідувачі бібліотеки активно відповідали на питання бліц-розминки «Моя країна – Україна», грали в ігри «Символи нашої країни» та «Продовж прислів’я…», читали вірші та розділи Конституції України, розгадували ребуси.

Особливого святково-патріотичного настрою присутнім додали відео «Конституція України: її становлення» та «Свої права, дитино, знай та про обов’язки не забувай», музичні композиції відомих українських виконавців про рідну державу та тематична книжкова викладка.

У ході спілкування діти набули нових знань про свої права та обов’язки, тому що «Не знання закону не звільняє від відповідальності».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.