Конкурси від дитячої бібліотеки тривають

Конкурси! Подарунки! Хороший настрій! Це круто!!!

Протягом травня – червня центральна міська бібліотека для дітей запрошувала «позмагатися у творчій боротьбі» талановитих дітлахів та їх батьків. Завдяки технічному прогресу було організовано чимало конкурсів та флешмобів, акцій та челенджів, і навіть карантин не став на заваді.

У конкурсі фото-селфі до Дня матері та Дня сім’ї «Матусю, сонечко моє» мали можливість взяти участь всі бажаючі, незалежно від віку, надіславши на сторінку дитячої бібліотеки у Фейсбук своє фото з матусею, а всі охочі – їх переглянути та проголосувати за найкраще. Отож, найбільше голосів набрали маленькі читачі: Владик Білоконенко з мамою Аліною, Ліза Щекотова з мамою Оксаною та Дмитро Цицеров з мамою Людмилою.

А от конкурс дитячого малюку «Війна очима дітей» було організовано суто для дітей. Метою було розкрити розуміння дітьми суті страшного слова «війна». Роботи, виконані дітьми вдома, були надіслані на електронну пошту бібліотеки, а потім створено відео та поширено соціальними мережами.

Хочемо подякувати усім, хто долучився до конкурсів! І кожен учасник конкурсу малюнків та переможці конкурсу фото-селфі отримають подарунки.

Бажаємо усім здоров’я, творчих успіхів та нових яскравих перемог!

І запрошуємо всіх бажаючих до нових конкурсів під час літніх канікул: •Міжнародного дитячого конкурсу-єднання «НА ОДНІЙ ХВИЛІ»; •Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули»; •Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання».

До нових зустрічей!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.