Конкурс “Творчі канікули”

Подарунок до свята – Всеукраїнського дня бібліотек – зробила Погоріла Олександра, активний читач та член літературно-ігрової студії «Дивограй» ЦМБД ім. Ю.Гагаріна.

У вересні підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», який проводився з 20 червня по 1 вересня 2017 року Кіровоградською обласною бібліотекою для дітей ім. Т. Г. Шевченка за підтримки департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Активно долучились до творчого конкурсу під час літніх канікул і олександрійці. Журі міського етапу визначило 7 творів-переможців у 5-ти номінаціях: «І в кожному із нас уже живе філософ!», «Безмежний світ моєї уяви», «Моя майбутня професія», «Знайомтеся — це ми!» та «Природа — джерело натхнення та краси», які були надіслані в м. Кропивницький.

Оргкомітет Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка отримав від читачів бібліотек сіл, селищ і міст області віком 11-18 років 120 творів – 71 прозовий і 49 поетичних.

Обласне журі розглянуло та визнало кращими 13 робіт, які надіслані до Національної бібліотеки України для дітей (м. Київ) для участі у другому підсумковому турі Всеукраїнського конкурсу.

У віковій категорії 11-13 років у номінації «Знайомтесь – це ми!» відзначена і творча робота «Казка про сполучник» нашої юної читачки Погорілої Олександри.

Вітаємо її та бажаємо перемоги у Всеукраїнському турі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.