Конфлікт – краще уникнути

Конфлікт. Скільки неприємних асоціацій пов’язано з цим словом. Конфлікти супроводжуються нерозумінням, образами, почуттям невдоволення, стресами, зруйнованими взаєминами…

Напевне, немає такої людини, яка у своєму житті хоч раз не опинилася у конфліктній ситуації. Адже конфліктною є будь-яка ситуація, у якій зіштовхуються різні погляди, потреби, інтереси, цілі, бажання різних людей.

А чи маєте Ви навички вміло вийти з конфліктної ситуації? Чи знаєте правила поведінки, щоб не спровокувати конфлікт? Як сприймають Вас оточуючі? Чи належите Ви до «конфліктних особистостей»? Відповіді на ці та інші запитання отримали учасники тренінгу «Конфлікт – краще уникнути», який для безробітних осіб з обмеженими можливостями організували та провели працівники бібліотеки для юнацтва в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості

Учасники намагалися з’ясувати, що ж таке конфлікт, обговорювали, як він виникає та наводили приклади конфліктів з власного життя.

Виконуючи вправи, на прикладі конкретнихконфліктних ситуацій, дискутували, які стратегії вирішення конфлікту є більш правильними, та який стиль поведінки краще вибрати для вирішення конкретної ситуації.

Під час виконання вправи «Перетворення свинцю в золото» висловлювалисядумки стосовно позитивної сторони конфлікту.

Наостанок, щоб поставити емоційну крапку та залишити тренінг у гарному настрої, учасники обмінялися побажаннями один одному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.