1

Книжковий бренд

Нарешті Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2020» стартував і в бібліотеці-філії №10!

Це був перший його етап, початковий! Відбір найкращих читачів серед учнів 6-7 класів розпочато!

Атмосфера була неперевершеною, уважні та наполегливі конкурсанти у складі 15 чоловік: 4 хлопчиків та 11 дівчат активно боролися за перемогу, виявляли свої акторські та ораторські здібності у першому турі «Презентація своєї улюбленої книги» та показали неабиякий креатив під час відповідей на додаткові питання ІІ туру «Кіт в мішку». На бібліотечному Шоу Roomі обрати кращого з кращих було складним завданням для почесного журі, яке до речі складалося з вчителів української мови та літератури, шкільного бібліотекаря та секретаря директора загальноосвітнього навчального закладу № 10.

Окремо хочеться звернути увагу на учасників конкурсу – наших хлопців, адже сьогодні читаючі хлопці це трішечки неочікувано. Не було б такою несподіванкою, коли це були б лише твори за шкільною програмою. Та конкурсант Сергій Бізін здивував всіх. Його улюблена книга ірландського письменника Йона Колфера «Артеміс Фаул. Останній хранитель» викликала фурор. З розповіді Сергія, в книзі розповідається про те, що Світу загрожує Армагеддон. Всі люди на поверхні Землі будуть знищені, якщо Опал Кобой, найнебезпечнішій злочинниці у світі, вдасться відкрити Врата богині Дану. Артеміс Фаул зрозумів це майже відразу, коли надійшла перша вимога терористів випустити Пікс з в’язниці. Все йшло чітко за планом Опал, і порушити його в Артеміса не було ніякої можливості, хоча б тому, що Кобой прорахувала всі можливі ходи і зробила його частиною свого жахливого задуму.

Але після довгого обговорення усі прийшли до єдиного рішення – переможницею першого етапу Конкурсу «Книгоманія – 2020» стала учениця 6-А класу ЗНЗ№10 Юрченко Анастасія зі своєю книгою «Таня Гроттер і Золота Пиявка» Дмитра Ємець. Сергію на жаль не вистачило кмітливості та ерудиції в другому турі конкурсу. Тож перемога дісталася сильнішому!

Неможливо було не помітити, яке величезне задоволення від самого конкурсу отримала Настя, які емоції у неї викликає книга та читання!

Тепер дівчинка стане учасницею міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2020», який відбудеться незабаром на базі центральної міської бібліотеки для дітей, та разом з іншими активними читачами різних навчальних закладів позмагається за почесне звання кращого юного читача року в Олександрії.

Тож «Книгоманія-2020» крокує далі! Очікуємо на нову перемогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.