Книжкова галактика Сергія Пантюка

Привіт! Привіт! Привіт! Давайте, знайомитись…

Це динозавр Трицик – «домашня тваринка», герой науково-фантастичної повісті «Вінчі та Едісон» завітав до першокласників навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа”.

А завітав для чого? Та щоб розповісти про свого улюбленого автора – сучасного українського письменника Сергія Пантюка та його твори. Адже у них все справжнє: і герої і події, а головне справжні емоції і справжні почуття.

Діти з задоволенням перенеслись уявно у 2045 рік за допомогою захопливої науково-фантастичної повісті Сергія Пантюка «Вінчі та Едісон». Також дізналися про таких гостей як радунці, веселуни, смішкуни й реготуни, усміхайки й веселятка; а по обіді – неслухняників й пустунців; увечері стають на порозі колисанці, дрімотулі, пацькуни, спаткунці та соненятка.

А ще про пана Перевертаса. Як він з’являється тоді все стає з ніг на голову й починається такий гармидер, який годі вгамувати! Але прочитавши вірш Сергія Дмитровича «Пан Перевертас» дізналися, як себе поводити з кожним із цих кумедних гостей. Під час казкової мандрівки були й ігри-руханки, і цікаві життєві історії, й жарти, й пізнавальні питання-відповіді… Разом із динозавриком рахували, декламували, римували, вчили скоромовки.

Час сплинув дуже швидко ніхто з присутніх і не помітив як підійшла мандрівка до кінця і час було повертатися в 2021 рік і звісно ж прощатися.

Але діти пообіцяли Трицику, що вони будуть навчатися гарно, багато читачи, відвідувати бібліотеку і вони ще зустрінуться у 2045 році…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.