Кіровоградщині – 80

У 2019 році Кіровоградська область відзначає восьме десятиліття. Указ про її створення було підписано 10 січня 1939 року.

До цієї дати бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна спільно зі студентами III курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Олександрійського коледжу культури підготували для членів громадської організації «Віра» краєзнавчий вернісаж «Кіровоградщині – 80», в ході якого присутні переглянули слайд-презентацію та відео про визначні пам’ятки та унікальні місця Кіровоградщини.

Бібліотекарі сектору краєзнавчої роботи розповіли про пам’ятки садово-паркового мистецтва: Дендропарк у Кропивницькому та Онуфріївський дендропарк, Музей Ракетних військ стратегічного призначення, розташований на території колишньої ракетної бази. А майбутні бібліотекарі – Каріна Чорба та Марія Кравченко продовжили віртуальну мандрівку інформацією про найдовшу в Україні та Європі Гайворонську вузькоколійку, мальовниче місце – каньйон річки Синюхи, про природний об’єкт із таємничою назвою «Чорний ліс».

В кінці зустрічі присутні поділилися своїми враженнями про подорожі рідним краєм, після яких залишилися приємні і яскраві спогади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.