Кіровоградщина: дорога довжиною у 80 років

Кожній людині притаманна любов до рідного краю, «малої Батьківщини», як ми часто величаємо непримітну краплинку на карті, де з’явилися на світ.

Мабуть, кожна людина вважає, її місто, де вона народилася і живе, – найкращий куточок землі. Та це і зрозуміло, бо це місце – єдине і неповторне.

І саме нашій Кіровоградщині, якій в цьому році виповнилось 80 років був присвячений тематичний захід «Кіровоградщина: дорога довжиною у 80 років».

29 січня бібліотекарі молодшого відділу центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна, Галина Волкова та Наталія Звєрова, приймали гостей – читачів-учнів 2-3-х класів Олександрійського колегіуму та ОНВК №17.

Юні мандрівники завітали до краєзнавчого трамвайчика щоб поринути у цікавий світ історії рідного краю, місцевих звичаїв, традицій та народних обрядів.

Діти із задоволенням знайомилися з видатними та пам’ятними місцями Кіровоградщини, відвідуючи станції: «Кіровоградський дендропарк», «Каньйон річки Синюха», «Музей ракетних військ», «Хутір надія», «Вузькоколійка у Гайвороні», «Ігрова», пересуваючись на імпровізаційному трамвайчику.

Увагу маленьких читачів привернула і книжково-ілюстративна виставка-інсталяція «Мій край-моя історія жива». Діти з цікавістю розглядали книги та журнали, краєзнавчі теки та місцеві газети, українські рушники та предмети побуту, якими користувалися наші предки.

Час пролетів непомітно. Читачі дізналися багато цікавого про рідний край, його минуле та сьогодення, про свої витоки. Творчий захід нікого не залишив байдужими, сприяв вихованню патріотичних почуттів, любові до рідної землі, збагаченню духовного світу і спонукав до вивчення рідного краю.

На завершення діти зробили маленький дарунок – віночок щирих і добрих побажань для рідної Кіровоградщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.