Кінопоказ «Я – Вільям»

Останній цього літа ДЕНЬ КІНО відбувся в центральній міській бібліотеці для дітей. Сьогодні користувачам бібліотеки було запропоновано перегляд сімейного фільму «Я – Вільям».

У центрі сюжету знаходиться хлопчик з важкою долею. Його батько трагічно загинув, тому він залишився на вихованні своєї матері. Однак вона стала проявляти психічні відхилення, що призвело до того, що Вільям опинився разом зі своїм дядьком Нільсом. Він повністю готовий взяти опіку над хлопчиком, але раптово опиняється в складній ситуації.

Події розвиваються в той момент, коли Нільс випадково стає учасником небезпечної кримінальної гри. І тепер він повинен немало грошей впливовим гангстерам. Вільяму доведеться постаратися допомогти своєму родичу, оскільки від його долі залежить і подальше життя нашого героя.

Показ проходив з дотриманням усіх необхідних санітарних норм в умовах послаблення карантину (дистанція, антисептик, рукавички та маски).

Із задоволенням малеча відвідує кінопокази та виявляє бажання продовжувати і надалі.

Фільм надано кінофестивалем Чілдрен Кінофест – щорічним міжнародним фестивалем кіномистецтва для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію з найновішими європейськими стрічками та світовою кінокласикою.

https://www.facebook.com/childrenkinofest http://childrenkinofest.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.