Кінопоказ «Дике поле»

У рамках фестивалю «Нове українське кіно», що проводиться компанією Артхаус Трафік (https://www.facebook.com/ArthouseTraffic) за підтримки Державного агентства України з питань кіно (https://www.facebook.com/ukrainefilmagency), 22 вересня в Центральній міській бібліотеці відбувся кінопоказ пригодницької драми «Дике поле».

У 2018 році фільм отримав премію «Золота дзиґа» за найкращі чоловічі ролі, художника-постановника, оператора та звукорежисера.

Істерн «Дике поле» – екранізація культового роману Сергія Жадана «Ворошиловград» та дебютна стрічка Ярослава Лодигіна.

За сюжетом, головний герой Герман змушений повернутися до рідного Донбасу, щоб розібратися із заправкою брата, який раптово поїхав. Там він зустрічається з реальними та вигаданими персонажами, друзями дитинства та місцевою мафією, яка намагається відібрати його бізнес. Несподівано для себе Герман усвідомлює, що захищає не лише бензоколонку, але й своє минуле, майбутнє та свій дім.

Шановні олександрійці! Центральна міська бібліотека запрошує щовівторка о 16:00 на кінопокази стрічок в рамках фестивалю «Нове українське кіно». Добірка сучасних стрічок, які були показані на міжнародних кінофестивалях світу, та стали подіями в Україні.

Розклад кінопоказів в бібліотеці:

29 вересня показ фільму «Крути 1918».

Художній фільм за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами.

06 жовтня показ фільму «Додому».

У кримського татарина Мустафи помирає його первісток. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого сина додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму згідно з мусульманськими традиціями.

13 жовтня показ фільму «Місто, в якому не ходять гроші».

В Аліси настав важкий період в житті: її звільнили з роботи, хлопець пішов до іншої, вона розчарована та не розуміє, як жити далі. Раптом у своїй кімнаті Аліса знаходить квиток на потяг у невідоме місто. Щоб трішки розвіятись від проблем вона вирішує скористатись квитком і вирушити в мандрівку.

20 жовтня показ фільму «Міф».

Фільм розповідає про життя українця Василя Сліпака, Героя України, кавалера орденів «За мужність» та «Золота Зірка», всесвітньо відомого оперного співака, соліста Паризької національної опери, який покинув велику сцену, аби стати воїном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.