Хелловінський сторітелінг «Нестрашні оповідки»

Святкувати або не святкувати Хелловін кожен вирішує для себе сам.

Хтось вважає День Всіх Святих чужим нам святом, а хтось із задоволенням майструє з гарбуза потішні світильники, вбирається в маскарадні костюми і користується можливістю подуріти від душі. Ось і ми вирішили не ординарно провести цей день, подуріти «на законних підставах».

Незвичайна атмосфера панувала в цей день в бібліотеці-філії №10, все відповідало духу свята – гарбуз-«світильник», кажани, павутина і павуки, моторошні, але добродушні привиди та багато іншого.

Можливо хтось подумає… Хелловін в бібліотеці? І до чого це? А чи знаєте ви, що таким чином, працівники бібліотеки залучають читачів до читання та книги. Так, так… Учасники заходу, а ними стали учні 8- Б класу ЗНЗ №10, які не побоялися зануритися в атмосферу таємничого і страхітливого свята, повинні були підготуватися до нього. А от тим, хто не знає, сторітелінг – це мистецтво розповідати історії, а як ти їх розповіси, якщо не прочитаєш? Тож, діти старанно підготувалися. Страхітливо моторошні історії, у їх виконанні заставляли «ворушитися» волосся, надзвичайно цікавим ще було те, що присутні продовжували розповіді своїх друзів створюючи історії самостійно.

А на завершення Хелловіна всіх пригощали приворотним зіллям і «страшненьким» десертом. Свято вдалося, гості отримали море позитивних емоцій і довго не хотіли розходитися. Було дуже цікаво, страшно весело і жахливо красиво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.