Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!

Вам колись доводилося поринути у далеке минуле, ще за часів правління Ярослава Мудрого, який уперше увічнив національний культ Богородиці?

В ті часи, коли виникло найбільше і найзначуще свято козаків – свято Покрови? А нам довелось! Адже в бібліотеку для юнацтва на альтанку-марафон «Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!» завітали славні козаки з куренів «Січовики» та «Запорожці» 10-Г класу Олександрійського навчально-виховного комплексу № 17, на чолі з їхніми отаманами.

Молоді козаки та козачки змогли зануритися в святкову атмосферу тих часів. З кожним проведеним туром їхні очі наповнювалися блиском, азартом та бажанням перемагати та бути найкращими. А турів було не мало! Це і: «Чи вміють козаки кричати?»; «Нагодуй козака» – смачний тур з поїдання калачів; тур з перевірки мудрості «Знай наших». А ще, дуже веселі та жартівливі тури «Знімання шапок», «Зніми як зможеш» та «Розсипанки». І на останок, які ж козаки не люблять помірятися своєю спритністю та силою? Тож козаки взяли участь у змаганні з перетягування канату.

Славне вийшло свято! Веселе, цікаве! Всі активно брали участь у турах. Та головне, що перемогла дружба, бо козаки, то єдина сила, єдиний народ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.