Хай щастить усім нівроку в кожен день Нового року

З нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічно-різдвяні свята і дорослі і малі.

Адже це, мабуть, найчарівніший час року, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. Магію новорічних свят працівники бібліотеки-філії №10 дарують не тільки дітлахам, а і дорослим.

Напередодні святкування Різдва, бібліотекарі організували та провели для них фолькмайданчик «Хай щастить усім нівроку в кожен день Нового року». Таке святкування бібліотечною родиною – вже традиція, нагода ще раз долучитися до величі свята Різдва – свята чеснот і джерела наших радостей.

З самого початку в залі відчувалася святкова атмосфера. У дійстві були залучені всі, і з кожною хвилиною настрій тільки підіймався.

Діти, дорослі й самі організатори отримали велику кількість святкових емоцій. В кінці свята всі дітлаАматорський фольклорний колектив «Українські вечорниці» палацу культури Світлопільський, під керівництвом Юлії Мельникової, показував підготовлену програму насичену звичаями українського народу: колядки, щедрівки, ворожіння.

Побажання щедрого врожаю та добробуту родинам звучали в щедрівках, які співаються на Маланку та Новий рік за старим стилем.

Протягом заходу щиро оспівувалися колядки «Добрий вечір тобі…», «Нова радість стала», «А вчора звечора», які виконуються на Різдвяні свята і є невичерпною скарбницею духовності українського народу.

Запальна ворожка розповіла «правду» кожному бажаючому.

Також, на свято завітав ключар місцевого Храму на честь Різдва Хрестового отець Димитрій зі своєї матушкою Марією, які привітали присутніх з Новим Роком та Різдвом Христовим. І неочікувано, як для присутніх так і самих бібліотекарів, порадували їх неймовірним виконанням щедрівок.

Різдвяні піснеспіви, звичаї, обряди збагатили наші душі. Бажаємо й вам долучатися до народних надбань, які приносили б тільки любов та натхнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.