Хай книжки читає завжди дітвора

Яких тільки чудес немає на світі!!! Але книга – найдивовижніше з усіх. Свято книги у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна проходило під гаслом: «Хай книжки читає завжди дітвора».

Хто сказав, що читання книжок це нудна справа? Якщо ви теж так думаєте, то глибоко помиляєтеся…

7 вересня до бібліотеки на гостини завітали маленькі школярі – учні 2-Г класу Олександрійського колегіуму.

Дітей зустрів кумедний хлопчина – Нечитайлик, який терпіти не міг навчатися та читати. Його мрією було життя на далекій планеті, де немає книжок. Але так було не довго, допоки шибайголова разом із маленькими школяриками не знайшов чарівну книгу. Вона перенесла їх у країну Читалію. Скільки захопливих пригод та зустрічей чекали на них!

Бібліотекарі підготували для своїх юних читачів веселу ігрову програму: любителі вікторин і конкурсів змагалися у вмінні розгадувати кросворди, ребуси, показували свою начитаність та ерудицію; юні художники втілювали свої фантазії в малюнки; діти взяли участь у захоплюючій подорожі сторінками українських казок. Ця мандрівка вимірювалася не кілометрами, а цікавими зустрічами з улюбленими героями книг та пригодами. Діти із захватом спілкувалися з веселим Вінні-Пухом та креативною Бабою Ягою, грали, читали та виконували веселі завдання.

Зустріч з героями книг – завжди радісна подія.

Книги допомагають нам відкрити чарівні планети, розгадати таємниці природи та знайти поради. Але для цього потрібно багато читати.

І такі книги, звичайно, можна знайти у бібліотеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.