Казок країна чарівна у гості нас чекає

Добра, чарівна, мудра… казка завжди була у пошані. Її із задоволенням слухають і діти і дорослі.

Казки бувають різні: довгі і короткі, веселі й чарівні, написані автором або складені народом. Про те у всіх казок є одна спільна риса − мудрість. Казки допомагають творчо розвиватися, мислити та аналізувати.

Працівники бібліотеки-філії №9 запросили своїх маленьких користувачів, учнів 2-А класу ЗНЗ № 19 «Лісова казка», на казковий вернісаж «Казок країна чарівна у гості нас чекає», в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання.

Бібліотекарі познайомили малечу з жанром казка та знаменитими казкарями: Г.Андерсеном, Братами Грімм, І.Франко, Н.Забілою, Л.Українкою та ін. Учні взяли участь у конкурсах та вікторинах: «Розминка», «Телеграма від казкового героя», «Загадки казкових героїв», «Чарівні слова», «Чи уважний ти читач?». Діти показали себе справжніми знавцями та любителями казок.

Казка – це дитинство людства і його мудрість. Читайте і слухайте казки, легенди, пісні. Вивчайте казки і переказуйте. Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас і після нас, хай виховують нас і вчать, як треба жити по правді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.