1

Казковий вернісаж у бібліотеці

27 березня 2019 року весняне сонечко закликало своїми промінцями до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна веселу дітвору, а саме учнів 4-х класів НВО “Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв”, на казковий вернісаж «Хай в кожен дім приходить казка, а в ній пригода, мудрість, ласка».

Відвідувачів гостинно привітали мультиплікаційні герої: тролі Трояндочка і Квітам. Добрі і відважні персонажі радо зустрічали і дивували малечу веселими іграми, танцями, вікторинами та обнімашками. Це нова забавна пригода в Книжковому королівстві.

Невід’ємною частиною дійства була книга, за допомогою якої діти змогли перехитрити і провчити невихованих, жадібних Карабаса Барабаса та Беладону.

Школярі із задоволенням показали свої знання під час проведення гри-вікторини «Відгадай казкового героя», «Загадки» та спробували свої сили у спортивних перегонах, на танцполі, кулінарній та перукарській справах і були неперевершеними.

Допитливі чомучки довели «злюкам», що дружба з книгою здатна розвинути в кожному неймовірні риси характеру: вдумливість, розсудливість, толерантність, допитливість, наполегливість. А дитина з такими чеснотами неодмінно підніметься до неосяжних висот і стане щасливою людиною.

Діти, які були присутніми на святі, отримали багаж знань про книгу та море позитивних емоцій!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.