Казкові арт- забави

Прийшла, нарешті, довгождана мить: Герої казки нас усіх вітають. Чарівна музика тихесенько звучить, І казка перед нами оживає. Тиждень дитячого читання – це свято радості, добра, щасливих дитячих посмішок.

Весело і в той же час пізнавально першокласники Олександрійського колегіуму (кл. керівник Куценко Л.А.) провели вільний час в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна. Загадковий світ казок спонукав маленьких читачів завітати до незвичайного відділу – кімнати казок. Це була подорож у книжкове королівство.

Відчути себе режисерами, костюмерами і персонажами казок одночасно мали змогу школярі під час казкових арт-забавах «Герої казки нас усіх вітають». До них завітали казкові герої Лисичка-сестричка, Кіт учений, Квітка – семилітка з різними розважальними, розвивальними та рухливими завданнями: розмалювати мультяшних героїв, скласти пазли, відгадати загадки, дати відповіді на каверзні питаннячка.

Чудовою розвагою стали для дітей і музичні перегони, і рухливі ігри, і танцювальний батл. Між завданнями маленькі читачі з задоволенням передивились лялькову виставу «Від казочки до казочки».

Ну і, звичайно захід не обійшовся без екскурсії, без зустрічі з маленькими мешканцями міні-зоопарку.

Діти були досить активними і залишилися дуже задоволені. Ми сподіваємося, що дітвора отримала заряд бадьорості, позитивної енергії та багато нової, цікавої інформації про книги, які можна прочитати, завітавши до дитячої бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.