Казка в гості завітала

Похмура погода листопада не зіпсувала настрою дітлахам початкових класів Мартоіванівської ЗОШ, які завітали до ЦМБД ім. Ю. Гагаріна на свято «Казка в гості завітала».

У дитинстві всі мріють познайомитися з добрими феями, гномами або чарівниками. Кожен хоче мати чарівну паличку, богатирську силу або казкову вроду. Діти звикли шукати «скарби», подорожувати за картою, мандрувати в минуле, а сьогодні в бібліотеку в гості завітали казки.

Першою з’явилася мудра Чарівниця, яка повела присутніх казковими стежками, на яких підстерігають різні несподіванки. Літературна вікторина «Чи знаєте ви казки та їх героїв», яку підготувала Спляча Красуня, так сподобалася школярам, що вони самі почали вигадувати завдання із відомих казок. Червона Шапочка подарувала присутнім цілий кошик забутих речей, господарів яких потрібно було вгадати. А скільки сміху було, коли до кімнати казок на мітлі залетіла найсправжнісінька Баба Яга. Вона не тільки привезла малечі святкові телеграми, а й пограла у рухливі ігри «Квач», «Вусатий сом», «Рибки і рибалки», «Коза і вовк». Зовсім не очікували діти на Язикату Хвеську, яка наробила лементу, розповідаючи свої небилиці про бублики на деревах та про рибу на кущах.

Свято підійшло до завершення, герої повинні повернутися, але ніколи не закінчується казка. Адже і дорослі і діти хочуть вірити в диво, в те, що добро має перемогти зло і все буде гаразд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.