Країнами Європейського Союзу

Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна почала відзначати День заснування Європейського Союзу. На Україні це свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.

До Дня заснування Європейського союзу 1 та 6 листопада 2017 року в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна був організований віртуальний тур «Країнами Європейського союзу». Восьмикласникам колегіуму та користувачам дитячого Інтернет-центру цікаво було дізнатися про нові країни, відкрити для себе напрочуд яскравий образ світу, який відображений в казках Братів Грімм, Джанні Родарі, Шарля Перо, та ін. Учасники цього туру прийняли участь у історико-літературній вікторині «Україна – серце Європи», інтелект-грі «Європа – наш спільний дім», європейському калейдоскопі «Далека і близька Європа», де проявили своєю ерудицією. Під час цієї подорожі, що проходила в стінах бібліотеки, всі присутні дізналися багато цікавого про створення та розвиток європейських країн, історію створення та особливості перебування різних країн в Європейському Союзі.

Захід проводився з метою вивчення історії розвитку Євросоюзу, виховання в учнів поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів; формування пізнавальної, інтелектуальної, творчої активності дітей.

Діти з цікавістю переглядали відеоролик «Цікаві факти про Європу».

Це була незабутня та цікава зустріч. Учні переконалися в тому, що не має нічого кращого, ніж пізнавати світ, мандруючи з книгою. Європа є спільним домом всіх держав континенту. Україна є складовою державою Європейського континенту, а це значить, що українці – європейська нація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.