Казка кличе дітлахів

Літо у розпалі: час канікул, відпусток, мандрівок та нових цікавих знайомств.

Діти з’їхалися влітку з усіх куточків України: Іванка – зі Львова, Даринка – із Сумщини, Тетяна і Тарас – із Києва, а Андрій з Христиною приїхала до бабусі з Росії та Канади. І всі вони подружилися в центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна під час бібліо-тусівки «Казка кличе дітлахів».

Ні для кого не секрет, що казка – це улюблений жанр літератури для дітей. Вона навчає їх слухати, розмірковувати і дружити. Бібліо-тусівка зустріла дітлахів розмаїттям цікавих і яскравих книг. Бібліотекар кімнати казок познайомила присутніх із новими надходженнями. А далі діти потрапили на захоплюючу тусівку, де з ентузіазмом відгадували безліч загадок, вікторин, шарад і головоломок: «З якої казки герой», «В назвах яких казок є цифра», «Від кого телеграма», «Чиї це речі» тощо. Діти справилися із завданнями на «відмінно»! Хлопці і дівчата змагалися в естафетах «Хто дужчий», «Бібліо-твістер», «Казкове селфі».

В кінці заходу діти завітали до казкового кінозалу і переглянули мультфільм «Козаки. Футбол» із серії про трьох запорізьких козаків – здорованя Грая, коротуна Око і силача Тура, які подорожують країнами Європи.

Учасники бібліо-тусівки отримали потужний заряд позитиву та сонячний настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.