1

Карсон збирає друзів

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

Бібліотекарі вирішили наповнити дитячі очі світлом надії та віри!

Таким чином, працівники Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна разом зі своїми друзями й партнерами Громадською організацією матерів дітей інвалідів та інвалідів Олександрії «Серце матері» організували благодійне свято-бібліопустощі «Карсон збирає друзів» для діток з інвалідністю, що відбулося 16 квітня.

Мета заходу полягала в тому, щоб подарувати діткам справжнє веселе свято.

До дітлахів завітали їх добрі друзі – казкові герої. Улюбленець дітей, веселун Карлсон заряджав усіх присутніх позитивом і енергією. Разом зі своїми друзями Малюком і коровою Мілкою вони веселили присутніх. Звичайно, не обійшлося без казусів. Кікімора Фрузя хотіла вкрасти дитячий сміх, тому що зачарувала книгу і переплутала всі казки. Тільки за допомогою дітей все стало на свої місця, адже вони знають чарівні слова та всіх героїв казок. Малеча своїми пустощами прогнала злу Фрузю на болото, адже їй нема чого робити на святі сміху і добра.

В подарунок працівникам бібліотеки діти з інвалідністю підготували театралізовану виставу «Теремок».

Також гості фотографувалися з кумедними героями свята. Ну, і яке ж це свято без подарунків? Наприкінці заходу діти отримали гарні подарунки від Громадської організації «Серце матері».

Але найголовніше, свято викликало на обличчях дітей веселу посмішку!

Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою діток з інвалідністю, які щоденно готові долати всі труднощі й перешкоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.